Kurs szycia ubranek dla dzieci – 8 godzin, cena 160 zł

Poziom – dla początkujących.

Dwa spotkania: wtorek, 14.03.2017 i czwartek 16.03.2017 od 17.00 - 21.00

Zapraszamy na warsztaty, na których uczestniczki wykonają dwa rodzaje odzieży dziecięcej dziecięcej (do wyboru: spódniczka, sukienka, spodenki, bluza). W czasie warsztatów będziemy korzystać z szablonów uzyskanych z żurnali mody, np. Burda. Kilka egzemplarzy znajduje się w  pracowni, można również korzystać ze swojego żurnala.

Nauczymy się dopasowywać wykrój do sylwetki oraz poznamy zasady powiększania szablonów (stopniowania). Do dyspozycji uczestniczek pozostają maszyny do szycia oraz overlocki. Można również korzystać z własnej maszyny. Zapewniamy papier do szablonów i wszystkie potrzebne akcesoria do krojenia i szycia.

Materiał na ubranka i dodatki (gumki, sznurki, zamki, guziki) kupujemy we własnym zakresie lub korzystamy z zasobów własnej szafy.

Kursantki samodzielnie przygotują szablony i uszyją komplet niepowtarzalnych ubranek.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdej z uczestniczek, pracę w małej, maksymalnie 5 osobowej grupie.

 

Kurs szycia ubranek dla dzieci prowadzony przez Art-Moda w Rzeszowie w marcu 2017Kurs szycia ubranek dla dzieci prowadzony przez Art-Moda w Rzeszowie w marcu 2017Kurs szycia ubranek dla dzieci prowadzony przez Art-Moda w Rzeszowie w marcu 2017Kurs szycia ubranek dla dzieci prowadzony przez Art-Moda w Rzeszowie w marcu 2017Kurs szycia ubranek dla dzieci prowadzony przez Art-Moda w Rzeszowie w marcu 2017Kurs szycia ubranek dla dzieci prowadzony przez Art-Moda w Rzeszowie w marcu 2017